Ceník
Pokud Vás zajímá cena pořízení systému, kontaktujte našeho obchodníka (E-mail: info@disoft.cz, Tel.: +420 465 676 582), který Vám rád poradí s výběrem a zpracuje cenovou kalkulaci dle Vašich požadavků.
Kalkulace zahrnuje cenu pořízení produktu, cenu maintenance (podpory) a náklady na pořízení licencí SQL serveru Oracle.

Cena produktu

je závislá na počtu uživatelů, kteří budou systém využívat a požadovaných modulech. Uživatelem se míní každý aktivní uživatel zadaný v IS nebo počet souběžně připojených uživatelů.
Počty uživatelů jsou rozděleny do čtyř skupin a to: licence do 5 uživatelů, 6-10 uživatelů, 11-15 uživatelů a více jak 15 uživatelů.
Moduly jsou rozděleny do dvou částí. Moduly "základní" jejichž cena je ovlivněna počtem uživatelů a moduly "rozšiřující", které si může zákazník sám navolit. (Moduly)

Cena SQL Serveru Oracle

Cena je stanovena dle platného ceníku a je závislá na požadavcích zákazníka. Verze databází jsou přizpůsobené jak pro malé, střední, tak i velké společnosti.
S výběrem Vám rádi pomůžeme a doporučíme tu nejvhodnější variantu pro Vaše potřeby.

Maintenance (podpora)

Výše roční podpory je stanovena na základě zakoupených licencí (počet uživatelů, moduly). Podpora může být placena měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně dle požadavků.
V ceně podpory je zahrnuto poradenství po telefonu a e-mailu (Po-Pá 8:00-12:00 / 12:30-16:00) a nové verze s funkčními a legislativními změnami.

Ceník služeb

 POPIS SAZBA 
 Konzultace 700Kč/hod 
 Výjezd k zákazníkovi 0Kč 
 Cestovné 12Kč/km 
 Čas strávený na cestě 0Kč 
 Zásah technika - konfigurace SW, HW 700Kč/hod 
 Instalace a konfigurace SQL Serveru Oracle 10 000Kč 
Všechny ceny jsou uvedeny v Kč a bez DPH.
Designed by Disoft s.r.o. Copyright © 2007-2010 Disoft s.r.o.