Pro koho je systém určen?

Zaměření a moduly

IS EDIS-ONE je moderní informační a ekonomický systém určený především pro středně velké a menší firmy zabývající se obchodní a výrobní činností. Systém je zpracován modulárně, což nabízí uživateli možnost vybrat si a aktivovat to, co bude využívat a skládat si tak aplikaci podle svých současných a budoucích potřeb. Systém roste s firmou a jejími potřebami.
Funkčnost systému pokrývá oblast ERP, CRM a MIS. Základem aplikace jsou moduly Banka, EPS, Pokladna, Majetek, Zápočty, Pohledávky, Závazky, Objednávky, Zakázky, Kniha jízd, Účetnictví, Nákup, Sklad, Číselníky, Konfigurace a Systém. Rozšiřujícími moduly jsou Bankovní úvěry, Plánované investice, plánované odpisy, Leasing, Intrastat, Čárový kód, Klub, Obchodní zástupce, Cash Flow, Smlouvy, Plánování, Laboratoře, Rostlinná výroba, Ceníkové položky, ADR, Řízení výroby. Systém vyniká propracovanou evidencí skladů, majetku, účetnictví a plánování. Další výhodou je velká variabilita a jednoduchost tvorby sestav, kdy si každý uživatel může pomocí tiskových průvodců nadefinovat a uložit sestavu dle svých požadavků. Uživatelské prostředí je jednoduché, přehledné a ergonomické.

Aplikace

je plně 32-bitová postavená na moderní n-vrstvé architektuře a připravena na použití v operačních systémech společnosti Microsoft. Databáze běží na SQL serverech (Oracle, Firebird). Využití robustního řešení založeného na databázovém serveru Oracle umožňuje spolehlivý a rychlý provoz velkého počtu uživatelů a časově náročných a složitých výpočtů.
Designed by Disoft s.r.o. Copyright © 2007-2010 Disoft s.r.o.