Design a ovládání systému
Celý systém je vyvíjen s důrazem na jednoduché přehledné a intuitivní ovládání, díky čemuž si uživatel rychle navykne na ovládání systému. Hlavní okno aplikace je navrženo tak, aby maximalizovalo prostor pro jednotlivé otvírané evidence a uživatel měl k dispozici maximum prostoru pro práci.

Klávesové zkratky

Kromě standardních MS Windows klávesových zkratek jsou v systému použity i zkratky speciální. Tyto zkratky jsou velmi jednoduše zapamatovatelné a není nutná kombinace více kláves. Díky tomu si uživatel rychle zvykne a významně si tak zjednoduší a ulehčí práci se systémem. Příkladem může být zadání nové položky, kdy stačí pouhý stisk klávesy "N".

Automatizace

Systém je navržen tak, aby byla práce s ním co nejvíce automatizována. V konfiguraci systému se dá nastavit mnoho parametrů, které zautomatizují některé činnosti. Také uživatelé si mohou nastavit desítky parametrů, které jim ulehčí práci se systémem a při pořizování dokladů automaticky předvyplní vybrané hodnoty.

Oblíbené reporty

Každý uživatel má možnost si nejčastěji používané tiskové sestavy (reporty) předdefinovat a zařadit do oblíbených reportů. Díky tomu má tyto reporty ihned k dispozici a může si je na jedno kliknutí zobrazit.

Oblíbené položky

Uživatelé si mohou nejčastěji spouštěné evidence a agendy přidat mezi oblíbené a zjednodušit si tak jejich spouštění bez zbytečného hledání.
Designed by Disoft s.r.o. Copyright © 2007-2010 Disoft s.r.o.